Part Number 8-96779 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $17.02


Product Highlights
| Part Number | 8-96779 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009735 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 21, 2001 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 2.70 kg |