Part Number 8-96762 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $28.05


Product Highlights
| Part Number | 8-96762 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098088525 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 22, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.76 kg |