Part Number 8-96708 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $17.15


Product Highlights
| Part Number | 8-96708 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098010250 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 22, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.90 cm |
| Width | 26.90 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 3.67 kg |