Part Number 8-96515 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.82


Product Highlights
| Part Number | 8-96515 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098006543 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 22, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.60 cm |
| Width | 30.60 cm |
| Height | 8.20 cm |
| Weight | 5.21 kg |