Part Number 8-96387 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $26.45


Product Highlights
| Part Number | 8-96387 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098031309 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 1, 2003 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 4.66 kg |