Part Number 8-96121 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.50


Product Highlights
| Part Number | 8-96121 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005454 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 27.40 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 4.50 kg |