Part Number 8-782625 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $66.54


Product Highlights
| Part Number | 8-782625 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818498 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 8.60 cm |
| Weight | 10.10 kg |