Part Number 8-781830 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $106.99


Product Highlights
| Part Number | 8-781830 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009377 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 6, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 39.60 cm |
| Width | 39.60 cm |
| Height | 12.60 cm |
| Weight | 19.80 kg |