Part Number 8-781109 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.76


Product Highlights
| Part Number | 8-781109 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009278 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 5, 2017 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 9.20 cm |
| Weight | 7.54 kg |