Part Number 8-780961 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $63.84


Product Highlights
| Part Number | 8-780961 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098320335 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.80 cm |
| Width | 35.80 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 10.82 kg |