Part Number 8-780623 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $32.77


Product Highlights
| Part Number | 8-780623 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098084466 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 6, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.30 cm |
| Width | 31.30 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 5.50 kg |