Part Number 8-780613 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.89


Product Highlights
| Part Number | 8-780613 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098115580 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.60 cm |
| Width | 30.60 cm |
| Height | 7.80 cm |
| Weight | 7.40 kg |