Part Number 8-780542 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.49


Product Highlights
| Part Number | 8-780542 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098086064 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.40 cm |
| Width | 32.40 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 7.40 kg |