Part Number 8-780390 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $61.94


Product Highlights
| Part Number | 8-780390 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098098067 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 3, 2008 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.80 cm |
| Weight | 10.94 kg |