Part Number 8-780152 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.89


Product Highlights
| Part Number | 8-780152 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098031217 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 20, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.20 cm |
| Width | 32.20 cm |
| Height | 6.90 cm |
| Weight | 7.64 kg |