Part Number 8-780144 | Brand: CMX | 2 items in stock
CA $49.28


Product Highlights
| Part Number | 8-780144 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098026442 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 8.80 cm |
| Weight | 8.80 kg |