Part Number 8-780142 | Brand: CMX | 6 items in stock
CA $48.50


Product Highlights
| Part Number | 8-780142 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098073330 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 17, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.70 cm |
| Width | 32.70 cm |
| Height | 8.10 cm |
| Weight | 8.84 kg |