Part Number 8-780139 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $80.75


Product Highlights
| Part Number | 8-780139 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098044699 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 3, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.20 cm |
| Width | 36.20 cm |
| Height | 14.10 cm |
| Weight | 15.27 kg |