Part Number 8-780082 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $59.73


Product Highlights
| Part Number | 8-780082 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098006017 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 3, 2004 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.90 cm |
| Weight | 10.50 kg |