Part Number 8-76551 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $23.87


Product Highlights
| Part Number | 8-76551 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005157 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 19, 2001 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 28.00 cm |
| Height | 6.30 cm |
| Weight | 4.11 kg |