Part Number 8-76547 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $23.87


Product Highlights
| Part Number | 8-76547 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098004990 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2001 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 27.80 cm |
| Width | 27.80 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.10 kg |