Part Number 8-682747 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $44.19


Product Highlights
| Part Number | 8-682747 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629875949 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 33.60 cm |
| Width | 33.60 cm |
| Height | 4.20 cm |
| Weight | 7.00 kg |