Part Number 8-682429 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.18


Product Highlights
| Part Number | 8-682429 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065359 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 28.10 cm |
| Width | 28.10 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 4.64 kg |