Part Number 8-681938 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.77


Product Highlights
| Part Number | 8-681938 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098080208 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 6.22 kg |