Part Number 8-681013 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.88


Product Highlights
| Part Number | 8-681013 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098320984 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2016 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 5.99 kg |