Part Number 8-681012 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.31


Product Highlights
| Part Number | 8-681012 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098320977 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 5.32 kg |