Part Number 8-680394 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $76.96


Product Highlights
| Part Number | 8-680394 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053226 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 4, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 13.60 cm |
| Weight | 14.45 kg |