Part Number 8-680318 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.50


Product Highlights
| Part Number | 8-680318 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098046976 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 3, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 4.20 cm |
| Weight | 5.85 kg |