Part Number 8-680191 | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $116.74


Product Highlights
| Part Number | 8-680191 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098048437 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 14, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 13.40 cm |
| Weight | 21.87 kg |