Part Number 8-680167 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $39.76


Product Highlights
| Part Number | 8-680167 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098034478 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 13, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.70 cm |
| Width | 32.70 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 7.21 kg |