Part Number 8-66761 | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $108.74


Product Highlights
| Part Number | 8-66761 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005836 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 22, 2003 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 13.40 cm |
| Weight | 20.59 kg |