Part Number 8-582743 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $51.94


Product Highlights
| Part Number | 8-582743 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629875888 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.40 cm |
| Width | 32.40 cm |
| Height | 8.20 cm |
| Weight | 9.00 kg |