Part Number 8-582459 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $43.94


Product Highlights
| Part Number | 8-582459 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065113 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.94 kg |