Part Number 8-582457 | Brand: CMX | 2 items in stock
CA $50.61


Product Highlights
| Part Number | 8-582457 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065090 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 8.12 kg |