Part Number 8-582039 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.89


Product Highlights
| Part Number | 8-582039 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098031767 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.20 cm |
| Width | 33.20 cm |
| Height | 8.70 cm |
| Weight | 7.16 kg |