Part Number 8-580759 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $47.41


Product Highlights
| Part Number | 8-580759 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098111506 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2012 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.30 cm |
| Width | 32.30 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.60 kg |