Part Number 8-580717 | Brand: CMX | 6 items in stock
CA $51.34


Product Highlights
| Part Number | 8-580717 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303857 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2011 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 34.70 cm |
| Width | 34.70 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 8.60 kg |