Part Number 8-580706 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $34.64


Product Highlights
| Part Number | 8-580706 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098993058 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 23, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 6.10 kg |