Part Number 8-580422 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $56.83


Product Highlights
| Part Number | 8-580422 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098069807 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 17, 2008 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 9.20 cm |
| Weight | 9.90 kg |