Part Number 8-580380 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $59.07


Product Highlights
| Part Number | 8-580380 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098109350 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 14, 2010 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 9.40 cm |
| Weight | 11.20 kg |