Part Number 8-580364 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $47.01


Product Highlights
| Part Number | 8-580364 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098088532 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 1, 2009 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 8.77 kg |