Part Number 8-580260 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.98


Product Highlights
| Part Number | 8-580260 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098071916 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 30, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 8.00 kg |