Part Number 8-580171 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.80


Product Highlights
| Part Number | 8-580171 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098026497 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 28.00 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 5.08 kg |