Part Number 8-580162 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $56.43


Product Highlights
| Part Number | 8-580162 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098051338 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 18, 2007 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 9.70 cm |
| Weight | 11.21 kg |