Part Number CMX-D1656 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.70


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1656 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098823829 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.99 kg |