Part Number CMX-D1439 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.98


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1439 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098837499 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 2, 2021 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.08 kg |