Part Number 8-97929 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $27.85


Product Highlights
| Part Number | 8-97929 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 775629875833 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 23.00 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 3.60 kg |