Part Number 8-9792 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $57.35


Product Highlights
| Part Number | 8-9792 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098131993 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 9, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.70 cm |
| Width | 30.70 cm |
| Height | 8.20 cm |
| Weight | 8.39 kg |