Part Number 8-97889 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $85.32


Product Highlights
| Part Number | 8-97889 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098016245 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 25.00 cm |
| Height | 11.40 cm |
| Weight | 6.54 kg |