Part Number 8-97873 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.05


Product Highlights
| Part Number | 8-97873 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 775629875826 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.30 kg |